Kohaletoimetamine

Hind sisaldab kaupade pakendamist, pakendi materjale ja logistilisi kulusid.

 

Toodete tarnimine

Pakiautomaadid: Smartpost pakiautomaat, Omniva pakiautomaat
SmartPOSTi või Omniva-ga saab Ostja kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiilile teade ning isiklik uksekood. Ostjal tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja Ostja saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Ostja ei ole pakil 7 päeva jooksul järgi käinud, tagastatakse see saatjale. Kui pakk on saatjale tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Ostjal postikulu uuesti tasuda.


Kõik e-poest ostetud kaubad jõuavad Ostja poolt valitud postiautomaati või tellitud aadressile 2-5  tööpäeva jooksul. Kui tellimus on esitatud nädalavahetusel või pühade ajal, siis pannakse kaup teele pühadele järgnevatel tööpäevadel.
Peale makse laekumist komplekteerib Müüja kauba ja vastavalt kohaletoimetamise viisile saab Ostja selle kätte.

Tellimused paneme teele peale makse laekumist 2-3 tööpäeva jooksul (v.a riigipühad). Kui on tellimust kiiresti vaja (järgmiseks-ülejärgmiseks päevaks), siis tuleb sellest eraldi teada anda ja võimalusel paneme paki varem teele.


Peokaubad OÜ